Optimální já? Ano, dokážu to. A vy?

S podporou bodykey stále při ruce. Stáhnout aplikaci!

Získat své optimální já?
Ano, mohu to dokázat!

s novými Tyčinkami - náhrady jídla pro kontrolu hmotnost

Více informací
Mějte své stravovací návyky pod kontrolou!

BOJUJTE PROTI PŘEJÍDÁNÍ
s NUTRILITE™ Appetite Controller!

Zjistěte více

Aktuality

Začleňte do svého jídelníčku polévky a zažeňte hlad!

 

Babičky měly pravdu: polévka je grunt.

Zjistěte, jak jste na tom

Jaký je Váš denní příjem tekutin?
Splnění Vašeho denního cíle je nyní s novou funkcí sledování pitného režimu jednodušší než dříve!

Zjistěte, jak jste na tom

Aplikace Bodykey by NUTRLITE
Takto funguje!

Podívejte se na videonahrávku
protected world wide web

Informace o ochraně osobních údajů a souborech cookie
Přečtěte si zásady ochrany osobních údajů. Dozvíte se, jak používáme osobní údaje a soubory cookie.

Přečtěte si více

Každý je jiný.
Připravíme Vám plán šitý na míru.

Přečtěte si více

Zaregistrujte se nyní

Registrace je snadná. Jediné, co musíte udělat, je zadat bodykey™ unikátní kód přiložený v krabičce s Genetickým testem, která je součástí bodykey Soupravy, čímž získáte přístup na online platformu Můj bodykey trenér.
Váš unikátní kód lze najít v krabičce s Genetickým testem, která je součástí bodykey Soupravy.
Toto není platný bodykey unikátní kód. Proveďte kontrolu a pokus opakujte.### placeholer for a server message ###
Vyberte si uživatelské jméno, kterým se budete v rámci programu bodykey by NUTRILITE™ identifikovat. Vaše uživatelské jméno musí mít alespoň 6 znaků. Může obsahovat až 25 znaků a jakoukoli kombinaci čísel a písmen.
Vaše uživatelské jméno by mělo mít nejméně 6 a nejvíce 25 znaků. Vyberte si jiné uživatelské jméno.### placeholer for a server message ###

Ještě nemáte bodykey Soupravu?


Naše výrobky

Získejte na své cestě ke snížení hmotnosti další podporu v podobě instantních jídel bodykey.
Přečtěte si více >>Kalkulátor BMI

Začněte tímto snadno použitelným nástrojem pro výpočet indexu tělesné hmotnosti (Body Mass Index, BMI) a zjistěte, zda jste způsobilí k účasti v programu.
Přečtěte si více >>

Jak se zapojit

Zaregistrujte se nyní a získejte plný přístup na online platformu Můj bodykey trenér, která Vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně. Je to snadné – stačí použít unikátní kód, který najdete ve Vaší bodykey Soupravě. Nemáte ještě soupravu?
Přečtěte si více >>O programu bodykey by NUTRILITE™

Hledáte nový a efektivní způsob hubnutí? Chcete nejen dobře vypadat, ale také se dobře cítit? Už jste bez úspěchu vyzkoušeli jiné diety?

Konečně je tady program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů v oblasti stravování a fitness a lepší fyzické kondice. bodykey by NUTRILITE™ je vskutku speciální a efektivní program na snížení hmotnosti, protože vychází z Vašeho individuálního životního stylu a genetických predispozic, díky čemuž představuje velmi účinný způsob, jak zhubnout a cítit se lépe.

Program bodykey by NUTRILITE zahájíte tím, že si necháte udělat Genetický test. S výsledky Vašeho Genetického testu je nakládáno bezpečným a důvěrným způsobem při zachování maximální důvěrnosti informací. Pak odpovíte na otázky týkající se Vašeho životního stylu, fyzické zdatnosti a preferencí při výběru potravin.

Na základě toho Vám odborníci z programu bodykey by NUTRILITE sestaví individuální Stravovací a cvičební plán, který je ušit na míru Vašim potřebám. A protože je tento plán zcela uzpůsoben Vašim individuálním preferencím, budete si doporučené recepty a jídla ze Stravovacího plánu opravdu vychutnávat a zároveň budete efektivně hubnout.

Cvičební plán je ušit na míru také výsledkům Vašeho Genetického testu a úrovni Vaší individuální fyzické zdatnosti. Zahrnuje typy aktivit, které Vás baví, což Vás povzbudí k tomu, abyste byli aktivní a dopřávali si dostatek pohybu, a dosáhli tak požadovaného úbytku hmotnosti. Na své cestě budete mít plnou podporu online platformy Můj bodykey™ trenér, která Vás bude motivovat a pomůže Vám s dodržováním Stravovacího a cvičebního plánu.

Jakmile přebytečná kila shodíte, je samozřejmě stejně důležité si z dlouhodobého hlediska dosaženou váhu udržet. A to je důvod, proč se program bodykey by NUTRILITE™ zaměřuje rovněž na kontrolu hmotnosti. Takže už žádné diety s jo-jo efektem – s programem bodykey by NUTRILITE dosáhnete nejen požadovaného úbytku hmotnosti, ale můžete se také těšit na dlouhodobý úspěch.

Důležitou součástí stravy jsou také speciálně navržené výrobky bodykey™. Namísto jednoho z pravidelných jídel si můžete každý den jako součást Stravovacího plánu vybrat z nabídky krémových koktejlů nebo tyčinek. Tato jídla se nejen snadno a pohodlně připravují, ale jsou také velmi chutná. Kromě toho Vám doporučujeme ty správné doplňky stravy k optimalizaci a podpoře Vašeho hubnutí.

Program bodykey by NUTRILITE byl vyvinut týmem vědců, odborníků na výživu a cvičení ve spolupráci s Institutem zdraví Nutrilite a společností Amway. Naši odborníci mají bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti stravování, fitness, zdraví a duševní a tělesné kondice. Po celou dobu programu Vás budou motivovat. Záleží jim totiž na dlouhodobé stabilizaci Vaší tělesné hmotnosti. Nač ještě čekáte? Zaregistrujte se hned teď, abyste mohli s programem bodykey by NUTRILITE začít – jste jen pár kroků od toho, aby se Váš sen o zhubnutí stal realitou.

Více informací o společnosti Amway a sortimentu výrobků, které nabízí, naleznete na adrese http://www.amway.cz