O bodykey by NUTRILITE™

Moderní individuální program na snížení hmotnosti vycházející z vědy o výživě.

Klíčem ke snížení hmotnosti jste VY!

Filozofie bodykey™ je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili naši odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program bodykey by NUTRILITE™ pracuje s tím, co se dozvíme o Vás, Vašem životě i Vašich genech, abychom zajistili, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.


Pro stažení bodykey Brožury klikněte sem

Náš tým odborníků a Institut zdraví Nutrilite (Nutrilite Health Institute, NHI)

Centrum optimálního zdraví při Institutu zdraví Nutrilite zaměstnává globální tým odborníků, kteří se zaměřují na pomoc lidem, kteří chtějí prostřednictvím vzdělávání a praktických řešení zlepšit svou tělesnou i duševní kondici. Zaměření a znalosti tohoto institutu jsou výsledkem 70 let zkušeností v oblasti výzkumu fytonutrientů a vývoje moderních doplňků stravy na rostlinné bázi. Jeho výživová doporučení nevycházejí z toho, co je právě v módě, ale z ověřených principů týkajících se výživy, které obstály ve zkoušce času. NHI se dlouhodobě zaměřuje na dosahování lepšího zdraví díky pochopení přírody a díky vědeckému pokroku.

Náš tým vědeckých pracovníků, odborníků na výživu a cvičení ve spolupráci s NHI má hluboké znalosti v oblasti vědy o výživě a snižování hmotnosti. Tytéž principy a výživová doporučení byly použity při tvorbě programu bodykey by NUTRILITE™. Všechny jeho součásti se těchto doporučení přísně drží.

Instantní jídla bodykey™ a doplňky stravy NUTRILITE™

Výrobky pro různé dietní profily

Program bodykey by NUTRILITE™ nabízí širokou škálu instantních jídel, doplňků stravy a bylinný čaj, které Vám dodají tu nejlepší výživovou hodnotu na cestě k dlouhodobě úspěšnému snížení hmotnosti. Všechny výrobky také splňují přísnou metodiku Institutu zdraví Nutrilite.

bodykey výrobky nabízí kvalitu, praktičnost a různorodost jako základní součást komplexního plánu.

Zjistěte více o značce NUTRILITE, nejprodávanější značce vitaminů a doplňků stravy na světě (Euromonitor International Ltd, 2013).

Literatura

Euromonitor International Ltd.; Vitaminy a doplňky stravy, globální maloobchodní prodej, 2013 Zpět na text