Genetický test

Genetický test
Objevte potenciál svého organismu

Podívejte se na videonahrávku


Úžasný nový nástroj ke snížení hmotnosti

Vědci nedávno objevili, že mezi DNA v našem těle a způsobem, jak tělo reaguje na výživu a cvičení, existuje silná vazba. Dnes už víme, že naše individuální genové variace určují, jak naše tělo řídí svou hmotnost.

Genetický test bodykey analyzuje naši specifickou genetickou výbavu a odhaluje důležité informace, které nám umožňují stanovit nejlepší dietu a typ fyzické aktivity potřebné pro dosažení úbytku na váze. Jedinečné výsledky testu se pak použijí k sestavení individuálního Stravovacího a cvičebního plánu.

Díky videonahrávce se dozvíte více informací o našem kvalitním genetickém testu, který se používá k přizpůsobení každého individuálního programu bodykey.

Další informace najdete zde >>

Genetika hraje v oblasti regulace hmotnosti významnou úlohu

Nárůst případů nadváhy a obezity po celém světě a jejich dopad na zdraví podnítily globální výzkum v oblasti možných příčin a řešení. Nejnovější důkazy potvrzují, že na přibývání hmotnosti a její úbytek již nelze pohlížet jen jako na rovnici mezi příjmem a výdejem kalorií. V oblasti řízení hmotnosti totiž působí široká škála faktorů, k nimž patří i individuální genetická výbava. Mezi tisíci genů v lidském genomu bylo u celkem čtyř genů identifikováno pět variant, které mají vliv na tělesnou hmotnost.

Snadné, přesné a diskrétní

Odebrání vzorků je snadné a lze jej provést doma pomocí Genetického testu, který je součástí bodykey Soupravy. Až odešlete svůj vzorek s výtěrem, vše potřebné dokončí rakouská laboratoř s certifikátem ISO. Tato laboratoř uplatňuje při své práci nejvyšší standardy kvality, přičemž zachovává naprostou diskrétnost, zaručuje přesné výsledky testů a bezpečné zacházení se vzorky. Po provedení analýzy se všechny biologické vzorky zničí.

K výsledkům Vašeho genetického testu budete mít přístup pouze Vy sami, a to prostřednictvím své osobní online platformy Můj bodykey trenér. Tyto výsledky u Vás odhalí dva specifické genetické faktory: ideální skladbu stravy vhodnou pro Vaše tělo z hlediska sacharidů a tuků, a typ fyzické aktivity, na kterou Vaše tělo nejlépe reaguje.

Ukázku laboratorní zprávy najdete zde >>