Přihlásit se
Jak to funguje

Jak program na snížení hmotnosti bodykey by NUTRILITE™ funguje

Objevte skutečný potenciál svého těla ke snížení hmotnosti. S programem bodykey by NUTRILITE™ je snadné začít – zde se dozvíte jak.

Mohu se zúčastnit?

Váš index tělesné hmotnosti (BMI) je měřítkem používaným ke stanovení toho, zda Vaše zdravá hmotnost odpovídá Vaší výšce. Váš BMI nám pomůže stanovit, zda se můžete účastnit programu bodykey by NUTRLITE™ a zda byste se před zapojením do programu neměli poradit se svým lékařem. To by bylo nezbytné, pokud by Váš BMI byl vyšší než 30, proto tento jednoduchý nástroj použijte k přesnému výpočtu Vašeho BMI.

Programu bodykey by NUTRLITE™ se nemohou účastnit nezletilé osoby. Ze zdravotních důvodů Vám bez souhlasu lékaře nebude umožněno účastnit se programu bodykey by NUTRLITE™, jste-li těhotná nebo kojící, nebo v případě, že Váš BMI je nižší než 18,5.

Pokud jste si bodykey Soupravu už zakoupili, obraťte se prosím na svého Vlastníka podnikání Amway se žádostí o vrácení výrobku nebo předložte potvrzení souhlasu Vašeho lékaře.

Chceme Vás také upozornit, že záměrem programu bodykey by NUTRILITE není léčba jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu, a proto nezohledňujeme žádné alergie na potraviny. Vzhledem ke skutečnosti, že těchto alergií existuje velký počet, program není schopen poskytnout stravovací plán pro všechny tyto případy. Našim účastníkům radíme, aby použili tipy na využití alternativ, které nabízí trenér v sekci stravování, a také před konzumací zkontrolovali seznam ingrediencí použitých v našich bodykey výrobcích.

Genetický test

Vědecký výzkum, např. studie rodin dvojčat, (Robitaille, 2003), prokázal, že Vaše DNA obsahuje informace o tom, jak Vaše tělo reaguje na různé typy výživy a cvičení. Náš Genetický test je důležitou součástí programu bodykey by NUTRLITE™. Odhalí Vaše genetické predispozice a poskytne klíč k vytvoření účinného plánu na snížení Vaší hmotnosti. V krabičce s genetickým testem najdete jednoduchý návod, který Vám vysvětlí, jak odeberete vzorek své DNA a zašlete ho do naší partnerské laboratoře na adresu uvedenou na krabičce.

Návrh mého plánu

Pochopení Vašich osobních preferencí, návyků a postojů nám pomůže získat vhled do Vašeho individuálního životního stylu. Návrh mého plánu byl vyvinut skupinou kvalifikovaných expertů, včetně odborníků na výživu a cvičení, s cílem lépe Vás poznat. Požadované informace nám můžete poskytnout jednoduše prostřednictvím online formuláře. Skupina kvalifikovaných odborníků následně připraví plán, který bude šitý na míru Vašim konkrétním potřebám a vkusu, co se týče oblíbených jídel a aktivit. Čím více se plán přiblíží Vašemu obvyklému životnímu stylu, tím jednodušší pro Vás bude jej dodržovat. Díky tomu zoptimalizujeme jeho účinnost a Vy zmaximalizujete Vaši úspěšnost.

Kombinace Vašich genetických predispozic a osobních preferencí

Jakmile budou k dispozici výsledky Vašeho Genetického testu, naši odborníci na snižování hmotnosti je zkombinují s výsledky Návrhu mého plánu. To bude východisko pro přípravu konečného individuálního Stravovacího a cvičebního plánu. Váš plán bude jedinečným způsobem vyladěn podle fungování Vašeho organismu a bude brát ohled také na osobní preference, díky čemuž se snadno stane součástí Vašeho každodenního programu.

Odborníci, kteří stojí za programem

Program bodykey by NUTRILITE™ byl vyvinut skupinou odborníků z různých vědních oborů.

Tento tým je tvořen odborníky na výživu, sportovními experty a behaviorálními psychology. Jejich zkušenosti zahrnují širokou škálu disciplín, přičemž nabízejí:

  • Výživové poradenství
  • Specializovanou výuku a výzkum, např. jak podpořit hubnutí z psychologického hlediska
  • Profesionální rady spotřebitelům
  • Tréningové programy pro různé disciplíny, např. kardio trénink nebo rehabilitaci
  • Koučování v oblasti progresivní svalové relaxace a zvládání stresu

Faktory úspěchu:
Již více než 13 let spojují naši odborníci vědecké poznatky, znalosti a technologie s hlubokým chápáním a schopností vcítit se do situace každého člověka.

Kromě své práce v rámci programu bodykey by NUTRILITE™ poskytují tito odborníci konzultace rovněž předním farmaceutickým firmám, pojišťovnám, výrobcům potravin a řetězcům supermarketů, aby pomáhali lidem zdravěji jíst a lépe žít.

Literatura

Robitaille J. (2003). The PPAR-gamma P12A polymorphism modulates the relationship between dietary fat intake and components of the metabolic syndrome: results from the Québec Family Study, Clin Genet, 109-116. Zpět na text