Jak se zapojit

Již mám bodykey™ Soupravu

Pokud již máte bodykey™ Soupravu, máte vše, co pro začátek potřebujete. Chcete-li se registrovat online, přejděte na registrační stránku. Zadejte unikátní kód, který je uveden v krabičce s Genetickým testem Vaší bodykey Soupravy. Poté se můžete zaregistrovat online. Na emailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte email s potvrzením včetně příslušného odkazu. Na tento odkaz kliknete a pomocí uživatelského jména a hesla z registračního formuláře se přihlásíte na online platformu Můj bodykey trenér.

Zatím nemám bodykey Soupravu

Pokud jste si zatím bodykey Soupravu nezakoupili, navštivte prosím internetové stránky Amway. Jednoduše se zaregistrujte jako nový zákazník Amway a získáte pokyny, jak najít nejbližšího Vlastníka podnikání Amway, který Vám s nákupem bodykey Soupravy pomůže.

Jak se stát Vlastníkem podnikání Amway

Stát se Vlastníkem podnikání Amway představuje skvělou příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Pokud začnete podnikat s prvotřídními výrobky Amway, můžete získat zajímavý vedlejší nebo hlavní příjem a přitom se těšit z pružné pracovní doby podle svých možností a svého tempa. Pro naše Vlastníky podnikání Amway zajišťujeme komplexní podporu, kterou představují školení, poradenství a marketingové materiály, abychom jim pomohli uspět v plnění jejich podnikatelských cílů.

Chcete-li se o podnikatelských příležitostech Amway a o plánu odměn Amway dozvědět více, navštivte prosím internetové stránky Amway.