Naše výrobky

Důležitou součástí programu bodykey by NUTRILITE™ jsou speciálně vyvinuté výrobky bodykey™. Široká nabídka vysoce kvalitních instantních jídel, čajů a doplňků stravy dovede Váš plán k dokonalosti. Tyto výrobky jsou praktické, chutné a příznivé pro Vaši psychickou i fyzickou kondici – kdekoli a kdykoli. Všechny jsou vyrobeny podle přísné metodiky Institutu zdraví Nutrilite, takže si můžete být jisti, že obsahují pouze sladidla schválená tímto Institutem a žádná umělá barviva. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Výrobky pro různé dietní profily

Instantní jídla a nápoje bodykey™

Krémové koktejly   

Potřebujete-li kdykoli během dne instantní jídlo, smíchejte v bodykey™ Šejkru vanilkový nebo čokoládový koktejl s polotučným mlékem. Výsledkem je lahodný nápoj, který si můžete vychutnat, aniž byste se prohřešili proti plánu. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Tyčinky   

Tyčinky jsou nabité živinami a nabízejí rychlý a jednoduchý způsob, jak splnit pravidla programu bodykey by NUTRILITE™ i mimo domov. Tyto tyčinky Vám dodají potřebnou energii, aniž by ohrozily Váš naplánovaný úbytek hmotnosti. Nezáleží na tom, zda si vyberete tyčinku s příchutí čokolády nebo červeného ovoce. Potřebujete-li více informací, navštivte www.amway.cz.

Čaj

Jedním z nejčastěji přehlížených faktorů při udržování zdravé hmotnosti je odpovídající příjem tekutin. bodykey™ Bylinný čaj s citronovou trávou, zeleným čajem a kopřivou byl připraven právě s ohledem na tento faktor. Příjemný způsob, jak zajistit dostatečný příjem vody během celého dne a přitom podpořit hubnutí vhodnými fytonutrienty a antioxidanty. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Doporučené podpůrné výrobky

NUTRILITE™ Appetite Controller

NUTRILITE™ Appetite Controller Vám může pomoci udržet hmotnost pod kontrolou a bojovat proti nutkání se přejídat. Appetite Controller na sebe po požití naváže vodu a přemění se v gel, který žaludek částečně zaplní. Cítíte se sytí, což Vám dodá více síly ke zmenšování velikosti porcí. Tajemství tohoto výrobku tkví v jeho jedinečné přírodní složce, kterou je glukomannan – přírodní vláknina získávaná z kořenu konjaku. Appetite Controller lze kombinovat se všemi typy stravy. Je velice vhodný pro každého, kdo se řídí bodykey by NUTRILITE™ programem na snížení hmotnosti.

Podle svého dietního profilu jej můžete kombinovat s výrobky Natural Fat Reducer nebo Natural Carb Reducer.

Doporučené doplňky stravy NUTRILITE™

Značka NUTRILITE™ nabízí Vám i Vašim blízkým komplexní řadu doplňků stravy a dalších potravinových výrobků, které si kladou za cíl optimalizovat fyzickou i psychickou kondici a řešit potřeby v oblasti výživy v různých životních etapách. Všechny výrobky NUTRILITE se vyrábějí z vysoce kvalitních koncentrátů z rostlin pěstovaných ekologicky udržitelným způsobem. Byly podrobeny rozsáhlému výzkumu s cílem zajistit účinné kombinace jednotlivých živin a přísad, a to na základě ověřených vědeckých důkazů Institutu zdraví Nutrilite.

Pokud se nestravujete pravidelně a vyváženým způsobem, doporučujeme Vám, abyste svůj jídelníček doplnili o multivitaminové multiminerální doplňky stravy a další důležité živiny, které vykompenzují případné nedostatky ve výživě a zvýší množství potřebných živin.

Chcete-li se o výrobcích NUTRILITE dozvědět více a objednat si je, navštivte stránku Jak nakupovat. Budete přesměrováni na internetové stránky, kde lze výrobky NUTRILITE objednat.