Naše výrobky

Důležitou součástí programu bodykey by NUTRILITE™ jsou speciálně vyvinuté výrobky bodykey™. Široká nabídka vysoce kvalitních instantních jídel, čajů a doplňků stravy dovede Váš plán k dokonalosti. Tyto výrobky jsou praktické, chutné a příznivé pro Vaši psychickou i fyzickou kondici – kdekoli a kdykoli. Všechny jsou vyrobeny podle přísné metodiky Institutu zdraví Nutrilite, takže si můžete být jisti, že obsahují pouze sladidla schválená tímto Institutem a žádná umělá barviva. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Výrobky pro různé dietní profily
Výrobky pro dietní profil se sníženým obsahem sacharidů
Výrobky pro dietní profil se sníženým obsahem tuků
Výrobky pro vyvážený dietní profil

Instantní jídla a nápoje bodykey™

Krémové koktejly   

Potřebujete-li kdykoli během dne instantní jídlo, smíchejte v bodykey™ Šejkru vanilkový nebo čokoládový koktejl s polotučným mlékem. Výsledkem je lahodný nápoj, který si můžete vychutnat, aniž byste se prohřešili proti plánu. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Tyčinky   

Tyčinky jsou nabité živinami a nabízejí rychlý a jednoduchý způsob, jak splnit pravidla programu bodykey by NUTRILITE™ i mimo domov. Tyto tyčinky Vám dodají potřebnou energii, aniž by ohrozily Váš naplánovaný úbytek hmotnosti. Nezáleží na tom, zda si vyberete tyčinku s příchutí čokolády nebo červeného ovoce. Potřebujete-li více informací, navštivte www.amway.cz.

Čaj

Jedním z nejčastěji přehlížených faktorů při udržování zdravé hmotnosti je odpovídající příjem tekutin. bodykey™ Bylinný čaj s citronovou trávou, zeleným čajem a kopřivou byl připraven právě s ohledem na tento faktor. Příjemný způsob, jak zajistit dostatečný příjem vody během celého dne a přitom podpořit hubnutí vhodnými fytonutrienty a antioxidanty. Více informací zjistíte na www.amway.cz.

Doporučené podpůrné výrobky

Natural Fat Reducer

Tento výrobek založený na 100% přírodním výtažku vlákniny z kaktusu opuncie minimalizuje vstřebávání tuku ze stravy. Dokáže blokovat až 27 % tuků z běžného jídla. Potřebujete-li více informací, navštivte www.amway.cz.

Natural Carb Reducer

Tento výrobek založený na 100% přírodním výtažku z bílých fazolí snižuje vstřebávání až o 2/3 sacharidů z běžného jídla o energetické hodnotě 600 kalorií. Potřebujete-li více informací, navštivte www.amway.cz.

NUTRILITE™ Appetite Controller

NUTRILITE™ Appetite Controller Vám může pomoci udržet hmotnost pod kontrolou a bojovat proti nutkání se přejídat. Appetite Controller na sebe po požití naváže vodu a přemění se v gel, který žaludek částečně zaplní. Cítíte se sytí, což Vám dodá více síly ke zmenšování velikosti porcí. Tajemství tohoto výrobku tkví v jeho jedinečné přírodní složce, kterou je glukomannan – přírodní vláknina získávaná z kořenu konjaku. Appetite Controller lze kombinovat se všemi typy stravy. Je velice vhodný pro každého, kdo se řídí bodykey by NUTRILITE™ programem na snížení hmotnosti.

Podle svého dietního profilu jej můžete kombinovat s výrobky Natural Fat Reducer nebo Natural Carb Reducer.

Doporučené doplňky stravy NUTRILITE™

Značka NUTRILITE™ nabízí Vám i Vašim blízkým komplexní řadu doplňků stravy a dalších potravinových výrobků, které si kladou za cíl optimalizovat fyzickou i psychickou kondici a řešit potřeby v oblasti výživy v různých životních etapách. Všechny výrobky NUTRILITE se vyrábějí z vysoce kvalitních koncentrátů z rostlin pěstovaných ekologicky udržitelným způsobem. Byly podrobeny rozsáhlému výzkumu s cílem zajistit účinné kombinace jednotlivých živin a přísad, a to na základě ověřených vědeckých důkazů Institutu zdraví Nutrilite.

Pokud se nestravujete pravidelně a vyváženým způsobem, doporučujeme Vám, abyste svůj jídelníček doplnili o multivitaminové multiminerální doplňky stravy a další důležité živiny, které vykompenzují případné nedostatky ve výživě a zvýší množství potřebných živin.

Chcete-li se o výrobcích NUTRILITE dozvědět více a objednat si je, navštivte stránku Jak nakupovat. Budete přesměrováni na internetové stránky, kde lze výrobky NUTRILITE objednat.